Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Regionalna Izba Obrachunkowa w Gdańsku

Kolorowy pasek

 
Prezes:
    Imię i nazwisko: Luiza Budner-Iwanicka
    Telefon: 58 301-86-45
    E-mail: prezes@gdansk.rio.gov.pl
 
Wydział Informacji, Analiz i Szkoleń
  Naczelnik Wydziału
    Imię i nazwisko: Danuta Zbierska
    Telefon: 58 320-86-26
    E-mail: wias@gdansk.rio.gov.pl lub sprawozdania@gdansk.rio.gov.pl
 
  Z-ca Naczelnika Wydziału
    Imię i nazwisko: Urszula Cygańska
    Telefon: 58 320-86-27
    E-mail: urszula.cyganska@gdansk.rio.gov.pl
 
Wydział Kontroli Gospodarki Finansowej
  Naczelnik Wydziału
    Imię i nazwisko: Rafał Kalkowski
    Telefon: 58 320-85-24
    E-mail: wkgf@gdansk.rio.gov.pl
 
  Z-ca Naczelnika Wydziału
    Imię i nazwisko: Grzegorz Garbacz
    Telefon: 58 320-19-01
    E-mail: grzegorz.garbacz@gdansk.rio.gov.pl
 
Biuro Izby
  Kierownik Biura
    Imię i nazwisko: Beata Futyma-Suska
    Telefon: 58 320-17-19
    E-mail: biuro@gdansk.rio.gov.pl
 
  Z-ca Kierownika Biura
    Imię i nazwisko: Iwona Drozdz
    Telefon: 58 320-17-18
    E-mail: iwona.drozdz@gdansk.rio.gov.pl
 
Księgowość
  Główny Księgowy
    Imię i nazwisko: Danuta Lesiak
    Telefon: 58 320-86-28
    E-mail: ksiegowosc@gdansk.rio.gov.pl
 
Kadry
    Imię i nazwisko: Iwona Truszkowska-Dzienisz
    Telefon: 58 320-83-07
    E-mail: iwona.truszkowska@gdansk.rio.gov.pl
 
Informatycy
    Imię i nazwisko: Michał Horowski
    Telefon: 58 765-99-85
    E-mail: informatyk@gdansk.rio.gov.pl
 
    Imię i nazwisko: Marcin Tessmer
    Telefon: 58 765-99-86
    E-mail: marcin.tessmer@gdansk.rio.gov.pl
 
Radcowie Prawni
    Imię i nazwisko: Katarzyna Renke
    Telefon: 58 320-83-06
    E-mail: katarzyna.renke@gdansk.rio.gov.pl
   
    Imię i nazwisko: Marcin Nagórek
    Telefon: 58 320-83-06
    E-mail: marcin.nagorek@gdansk.rio.gov.pl
   

Metadane

Źródło informacji:Marcin Tessmer
Data utworzenia:2014-01-14 10:14:07
Wprowadził do systemu:Marcin Tessmer
Data wprowadzenia:2014-01-14 10:51:23
Opublikował:Luiza Budner-Iwanicka
Data publikacji:2014-01-14 10:14:07
Ostatnia zmiana:2018-05-22 15:48:45
Ilość wyświetleń:33802

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij