Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Regionalna Izba Obrachunkowa w Gdańsku

Kolorowy pasek

Organizacja

 

Biuro Izby (Gdańsk)

 

Telefon:

e-mail:

 

58 301-86-45

biuro@gdansk.rio.gov.pl

Beata Futyma-Suska - Kierownik Biura

Telefon:

e-mail:

58 320-17-19

beata.suska@gdansk.rio.gov.pl

Iwona Drozdz - Z-ca Kierownika Biura

 

Telefon:

e-mail:

 

58 320-17-18

iwona.drozdz@gdansk.rio.gov.pl

 

Dagmara Fuchs - sekretariat

Telefon:

e-mail:

58 301-86-45

sekretariat@gdansk.rio.gov.pl

Monika Ehm-Szydlik

Telefon:

e-mail:

58 301-86-48

monika.ehm@gdansk.rio.gov.pl

Agnieszka Nałęcz

Telefon:

e-mail:

58 320-85-52

agnieszka.nalecz@gdansk.rio.gov.pl

Monika Dylewska

Telefon:

e-mail:

58 320-83-05

monika.dylewska@gdansk.rio.gov.pl

Michał Horowski - informatyk

Telefon:

e-mail:

58 765-99-85

michal.horowski@gdansk.rio.gov.pl

Marcin Tessmer - informatyk

Telefon:

e-mail:

58 765-99-86

marcin.tessmer@gdansk.rio.gov.pl

 

 

 

Zespół Zamiejscowy w Słupsku

 

Telefon:

e-mail:

 

59 842-79-31

slupsk@gdansk.rio.gov.pl

Grzegorz Siedlecki - sekretariat

Telefon:

e-mail:

59 842-79-31

grzegorz.siedlecki@gdansk.rio.gov.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Marcin Tessmer
Data utworzenia:2014-01-14 11:25:39
Wprowadził do systemu:Marcin Tessmer
Data wprowadzenia:2014-01-14 11:25:56
Opublikował:Luiza Budner-Iwanicka
Data publikacji:2014-01-14 11:25:39
Ostatnia zmiana:2018-11-02 09:11:12
Ilość wyświetleń:10426

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij